השכרת שולחנות לאירוע

בשנים האחרונות חל טרנד מאוד מיוחד בתחום האירועים, בעיקר באירועים לבית, דוגמא ימי הולדת, ימי נישואין, חינות, בר מצווה וכן באירועים כמו ארוחות ראש השנה וליל הסדר. מדובר על טרנד של השכרת שולחנות לאירועים. יותר ויותר אנשים משתמשים בשירותיהם של חברות אשר מתמחות בהשכרת שולחנות לאירוע בסדרי גודל שונים.

למה בעצם טרנד זה קיים? הסיבה העיקרית הוא, שבמרבית הבתים אין מספיק שולחנות וכסאות לעריכת אירועים, ומאחר ואין רצון או אפשרות לקחת בכל פעם שולחנות מהשכנים, הרבה יותר הגיוני פשוט לפנות לחברה שמתמחה בהשכרת שולחנות לאירוע מאשר להיעזר בגורמים אחרים. במיוחד כשהתחרות בתחום זה היא מאוד גבוהה והמחירים נוחים.
כיצד משכירים שולחנות לאירוע

השלב הראשון בתהליך של השכרת שולחנות לאירוע, שמחליטים כמה שולחנות להזמין, את כמות השולחנות מזמינים על פי כמות האורחים וחלוקתם לשולחנות. בדרך כלל נזמין עוד 2-3 שולחנות אקסטרה בשביל שיהיו לנו במידת הצורך. מן הסתם כמות האורחים שנזמין תלויה בשטח המקום ובאפשרויות שלנו להכיל כמות זו. לא תמיד נוכל להכיל את הכמות שאנחנו רוצים ולא תמיד הכמות שנבחר תהיה זו שגם תגיע בסופו של דבר לאירוע, הרי ברור מן הסתם שיהיו כאלה שלא יבואו, כמו בכל אירוע.

לאחר שקבענו מה כמות השולחנות שאנחנו צריכים, עלינו להחליט אילו שולחנות נזמין. כאן המקום לציין שלצד שולחנות רגילים לאוכל, אנחנו יכולים לברר האם בחברה קיימת אפשרות של השכרת שולחנות בר או שולחנות קפה. שולחנות אלו יהיו בנפרד לשולחנות הרגילים, הרעיון שהם יאפשרו לאורחים שלנו לנהל שיחות קצרות לפני הארוחה, הם יוכלו לעמוד או לשבת לצידם לפני שכל האורחים מגיעים ומתיישבים.

להבדיל משולחנות רגילים, שולחנות בר תופסים פחות מקום, מצד שני, נהוג להשתמש בהם פחות, הם משמשים בדרך כלל באירועים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, לא נזמין אותם לאירועי חג, שם בדרך כלל השולחנות הרגילים ישמשו גם כשולחנות קפה בסוף הארוחה.

דבר אחרון, עלינו להחליט על העיצוב והמיקום של השולחנות, כך שיהיו נוחים עבורנו למעבר, חלוקת אוכל וכן ישיבה של האורחים. חשוב מאוד להחליט על כל מבעוד מועד בשביל שנוכל להחליט מה כמות השולחנות שנשכור.

אם אתם רוצים עזרה בעניין וגם מחפשים חברה שמתמחה בנושא של השכרת שולחנות לאירוע, זה הזמן לפנות לחברת קליין אירועים, חברה מובילה שמציעה שירותי השכרת שולחנות וכסאות לאירועים בסדרי גודל שונים, החל מאירועים ביתיים וכלה באירועים מסחריים ואחרים. אנחנו מציעים לכם לפנות לחברה והצוות שלה ישמח לעזור לכם.