השכרת שולחנות וכסאות

השכרת כל סוגי השולחנות לאירועים:     

הרעיון של השכרת שולחנות וכסאות לאירועים הוא איננו רעיון חדש, אך בשנים האחרונות הוא זוכה להצלחה גדולה מאחר ואם בעבר, בעיקר גורמים עסקיים היו משתמשים בו, אזי שכיום גם גורמים פרטיים משתמשים בשירות זה, לצרכים שונים.
רבים מאיתנו עורכים אירועים פרטיים עם בני משפחה, חברים ואורחים אחרים בחצר הבית. אירועים דוגמת ימי הולדת, בריתות, בר מצווה, ואפילו ארוחות גדולות כמו ליל סדר. באירועים מסוג זה אנחנו צריכים לחפש שירות של כסאות ושולחנות להשכרה, מאחר והכמות שיש לנו בבית לעולם איננה מספיק לאירוע גדול, ולעיתים אף לא לאירוע בינוני. בעזרת שירות זה אנחנו יכולים לארגן אירוע כמו שאנחנו רוצים עם כמות אנשים גדולה.

שירות השכרת שולחנות וכסאות, הוא שירות ייחודי, מאחר והוא מציע לנו אפשרות לשכור סוגים שונים של שולחנות וכסאות למשך ערב או יום שלם. אנחנו יכולים ליהנות משולחנות פלסטיק רגילים, מלבניים, מרובעים או עגולים לאירוע, ואנחנו יכולים גם להזמין שולחנות בר, פלטות לשולחנות, שולחנוץ עץ ושולחנות בית קפה. אפשרות נוספת שעומדת בפנינו היא לשכור שולחנות מודולאריים, כאלה שיכולים להיפתח בצורות שונות על פי הצורך שלנו. הכל שאלה איזה אירוע וכמה אנשים אנחנו מזמינים לאירוע.

דברים שחשוב לדעת לפני שאנחנו משכירים שולחנות וכסאות

שירות השכרת שולחנות וכסאות יכול להציע לנו מבחר גדול של ריהוט לאירועים, אך יש דברים שעלינו לדעת קודם לכן בשביל להחליט מה אנחנו רוצים לשכור.
  • כמות אנשים – חשוב שנדע מה כמות האנשים שאנחנו מזמינים לאירוע, כך נוכל להזמין שולחנות וכסאות בדיוק על פי הכמות המדוברת.
  • שטח המקום – על מנת שנוכל לתאם בין השכרת שולחנות וכסאות על פי כמות מסוימת ושטחם, אנחנו צריכים לדעת מה שטח המקום, בשביל שנוכל לדעת מה הכמות המדויקת שאנחנו יכולים לשכור
  • עיצוב – מומלץ לבחור בעיצוב שולחנות וכסאות שיתאים לעיצוב הכולל של המקום והאירוע
  • נוחות – אל תפסחו על השאלה, האם הכיסאות נוחים, בעיקר לאנשים מבוגרים, מאחר והם ישבו עליהם במשך זמן רב, חשוב שתדעו האם יש להם משענת נוחה וניתן להשתמש בהם לאורך זמן האירוע.
לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת קליין אירועים, חברה שמתמחה בשירותי השכרת שולחנות וכסאות לאירועים בסדרי גודל שונים. אנחנו ממליצים לכם ליצור קשר עם אנשי החברה והם ידעו לעזור לכם למצוא שולחנות וכסאות שיכולים להתאים לכם, בעיצוב, בגדול ובכמות המתאימה לאירוע כמו שאתם מארגנים.

כסא פלסטיק לבן

101 כסא פלסטיק 1

101 כסא פלסטיק 2

103 - כסא ניקל

102 כסא תאילנדי