השכרת ציוד לחתונה

מרבית הזוגות בישראל מתחתנים באולמות וגני אירועים שמספקים את כל הציוד לאירוע, אך ישנם לא מעט ישראלים שבוחרים להתחתן במקומות שדורשים השכרת ציוד לחתונה מבעוד מועד, אלה יכולים להיות מקומות כמו חצר הבית, מקום בטבע, חוף ים ועוד. בנוסף, ניתן להשכיר ציוד לחתונה גם עבור חתונות שנערכות בגני אירועים ואולמות, בהן אין את הציוד שהזוגות מעוניינים בו.

התחום של השכרת ציוד לחתונה, מתחלק לפי קטגוריות שונות, כשכל קטגוריה מתפצלת על פי פרמטרים שונים, ברובם מדובר על פרמטרים מקבילים, אך אפשר למצוא הבדלים מסוימים ביניהם, הן בדברים משמעותיים והן בניואנסים קטנים. אנחנו ננסה להציג כאן את הקטגוריות השונות של השכרת ציוד לחתונה, כפי שמרבית החברות מחלקות אותו.

ריהוט לחתונות – כאן אנחנו מדברים על כסאות ושולחנות, פינות ישיבה, פינות זולה. מרבית הדברים נגלה שיש אותם באולמות וגני אירועים, אך יש מקומות שאין מספיק מהם או שאין שבכלל, ובוודאי אם מדובר בחתונה שמאורגנת בטבע. אז אנחנו צריכים להשכיר הכל מאפס. החלוקה מתבצעת לפי העיצוב של הרהיטים, הגודל שלהם והדגמים השונים שלהם.

עיצוב שולחנות – כאן הכוונה למפות, מפיות ומרכז שולחן. דברים אלה גם ניתנים באולמות וגני אירועים, אך לעיתים נעדיף לבחור בעיצוב אחר ולכן נעדיף להשכיר את זה מחברה שמתמחה בהשכרת ציוד לחתונה. הפרמטר העיקרי שנתחשב בו כאן יהיה העיצוב שלהם.

במות לחתונה – אם נחליט לערוך חתונה בחוץ, אנחנו צריכים להשתמש בבמה מסוימת לחופה, את הבמה נוכל לשכור בחברה מקצועית. מדובר בבמה קטנה שיכולה להכיל את החופה, את ההורים ואותנו כמובן.

השכרת כלי אוכל – גם כאן אנחנו מדברים בעיקר על השכרה לצורך אירועים בחוץ, למשל אירועים בטבע או בחצר הבית. אז יש לנו צורך בכמות מסחרית של כלי אוכל, סכו"ם, צלחות וכוסות. במקרה כזה נעדיף להשתמש בשירותי השכרה. הפרמטר העיקרי יהיה הכמות והעיצוב שלהם.השכרת אוהלים לחתונה – השכרת אוהל לחתונה נועד למקרים שהחתונה נערכת בחוץ. במקרים כאלה נצטרך מקום בו האורחים שלנו יוכלו להתכנס. אוהל מקורה יכול להיות פתרון מתאים לשם כך. האוהלים מגיעים בגדלים שונים ובעיצובים מסוגים שונים. סוג האוהל וגודלו תלויים בכמות האורחים שמוזמנים לאירוע ובמקום בו נרצה להציב אותו.

אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת השכרת ציוד לאירועים בפתח תקווה עם דגש על השכרת ציוד לחתונות בשם קליין אירועים, חברה מובילה בתחום, אצלה תוכלו למצוא מגוון רהיטים לחתונה וכן ציוד מסוגים שונים שיכול לשרת אתכם בחתונה שלכם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי החברה והם ישמחו לעזור לכם בכל שאלה ועניין.

מפנטזים על חתונה כפרית בטבע? מתחשק לכם להפיק את מסיבת הבר מצווה בחצר הבית?

חברת "קליין אירועים" תדאג לספק לכם את כל מכשירי החשמל הנחוצים להפקת האירוע המושלם והאידיאלי עבורכם. בין סוגי הציוד, ניתן למנות – מאווררים תעשייתיים, ארונות חימום, מקררים עומדים, מרקיות חשמליות ועוד ועוד…..
מקרר עומד
 
ארון חימום
 
מאוור תעשייתי
 
מרקיה חשמלית