השכרת מפות

לכאורה הרעיון של השכרת מפות נראה קצת תמוהה. הרי למה לנו להשכיר מפות לאירועים? באולמות ובגני אירועים דואגים לתת לנו מפות כחלק מעיצוב המקום, אנחנו יכולים לבחור את צבע המפות ועיצובן. באירועים שאנחנו מארגנים, אנחנו יכולים להשתמש במפות שלנו או במפות בנייר, הן חסכוניות יותר, גם אם לא מדובר באקט הכי ירוק שיש

.אז למה כן נשכיר מפות שולחן לאירועים אצל חברה מקצועית ולא נשתמש במפות נייר או מפות משלנו?יש לזה כמה הסברים.

הראשון הוא, שמפות מנייר הן פחות ייצוגיות ופחות יפות ממפות בד, אם אנחנו רוצים אירוע שהאורחים יתרשמו ממנו, לא רק מהתוכן ומהאוכל אלא גם מהעיצוב, אנחנו צריכים לדאוג שגם המפות יהיו יפות ומכובדות.ההסבר השני הוא, כאשר אנחנו פונים להשכרת מפות אצל חברה מקצועית, אנחנו לא צריכים להתעסק בכל העניין של ניקיון המפות אחרי שימוש. החברה אחראית על כך באופן בלעדי. כמו כן החברה תספק לנו מספר דוגמאות של מפות, ואנחנו יכולים לבחור במגוון עיצובים שיכולים להתאים לעיצוב הכולל של המקום ולעיצוב האירוע באופן כללי.

מה צריך לבדוק לפני שמשכירים מפות השכרת מפות איננה דבר מסובך, בדומה להשכרת רהיטים או ציוד אחר לאירוע, אך היא כן דורשת מאיתנו תשומת לב לכמה פרטים.

ראשית, עיצוב המפות. אנחנו יכולים לבחור מפות בצבעים שונים, אנחנו יכולים לבחור מפות בשילוב של דגמים שונים, אפשר לבחור מפות בצבע של המפיות ובצבע השולחנות וכן הלאה. חשוב שנשים לב אילו מפות אנחנו שוכרים מבחינת עיצוב על מנת שיתאים לאירוע, לאופי ולסגנון שלו וכן לעיצוב הכולל של המקום.

שנית, כמות המפות. אנחנו צריכים לשכור מפות באותה כמות כמו השולחנות, מצד שני אנחנו צריכים מפות חלופיות, במקרה והמפות מתלכלכות. לכן חשוב לשכור כמות מפות גדולה מכמות השולחנות באירוע.

שלוש, סוג הבד. אומנם זה פחות משמעותי ממקרים אחרים בהם נשכור ציוד לאירועים (למשל בד של כיסאות או כורסאות), אך עדיין חשוב שנזמין מפות עם בד נעים ונוח, שיהיה נוח להניח עליו את הידיים בזמן האוכל.

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם ליצור קשר עם חברת קליין אירועים, החברה תדאג לספק לכם מפות לאירועים מסוגים ובדגמים שונים. חברת קליין אירועים משכירה ציוד ורהיטים למגוון אירועים, וביניהם מפות ומפיות מסוגים שונים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה, והוא ישמח לעזור לכם בכל דבר ודבר על מנת שהאירוע שלכם ייצא נפלא.

בחברת "קליין אירועים"  אנו שמים דגש על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד, גם בנושא השכרת מפות שולחן לאירועים.

כידוע, מפות ומפיות, מהוות מרכיב עיצובי עיקרי באירוע והן חלק בלתי נפרד מהתפאורה ומהאווירה.לרשותכם עומד מבחר מגוון ומרשים של מפות ומפיות בשלל צבעים ובהתאמה אישית והרמונית לאופי האירוע

מפות ומפיות במגוון רחב של גוונים:
701
 – מפה מרובעת      3×3 מ'
702 – מפה מרובעת      2.2×2.2 מ'
703 – מפה מלבנית       2×1.5 מ'
704 – מפה עגולה קוטר 3 מ' 
705 – מפיות
807 – ראנר