במות לאירועים

השימוש בבמות לאירועים, הולך וגדל עם השנים, לא בגלל שבעבר לא היה נהוג להשתמש בבמות לאירועים, אלא שכיום יותר אנשים עושים אירועים מצד אחד ומצד שני, יותר אנשים בוחרים לשכור ציוד לאירועים מחברות חיצוניות. בין היתר הם מחפשים במות להשכרה לצרכים שונים, כפי שנראה בהמשך המאמר.

הרעיון של במות לאירועים מיועד למגוון של אירועים מסוגים שונים. החל מאירועי משפחה כמו ימי הולדת,  ימי נישואין, ואירועים אחרים. כמו כן במות לאירועים משמשים לטקסים ואירועים של מקומות עבודה, של יישובים מסוגים שונים (מושבים, קיבוצים), אירועים כמו חתונות וכן אירועים מסחריים מגוונים.  כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הבמה המתאימה לאירוע.

סוגי במות לאירועים כאשר אנחנו מזמינים במות לאירועים במרכז ובכל מקום אחר בארץ, עלינו לשים לב לכמה פרטים:
  • גודל הבמה – עלינו לוודא שהבמה מספיק גדולה בשביל לאכלס את כמות האנשים והציוד שאנחנו רוצים לעלות עליה, ומצד שני שלא תהיה גדולה מדי בשביל שאנשים לא יצטרכו ל"טייל" עליה בשביל להגיע למיקרופון או שלא ייעלמו בה אם הם מציגים מופע מסוים.
  • חיזוקים – כולנו מכירים את תסריטי האימה, שהבמה קורסת בפתאומיות ואנשים נפגעים. חשוב שהבמה תהיה מחוזקת היטב, חשוב שקצין בטיחות יבדוק אותה לפני שמשתמשים בה, כמובן שהיא צריכה לקבל את כל האישורים ולעמוד בתקנים השונים.
  • גובה הבמה – זו נקודה משמעותית, מאחר וייתכן מאוד שהבמה תהיה גבוהה מדי ואז יהיה קושי לטפס אליה, אנחנו מכירים את זה מהופעות רוק, שם הבמות גבוהות בשביל שהקהל לא יוכל לעלות עליהן. באירועים חברתיים, אין חשש כזה והבמה צריכה להיות נמוכה ונוחה לטיפוס.
  • עיצוב הבמה – בדומה למופעי מוזיקה, הצגות ומחזות זמר, גם באירועים יש לבמה משמעות עיצובית. הן מבחינת המראה שלהן והן בתוספות שניתן לשים עליהן. בחלק מהמקרים מדובר בעיצוב כללי ובחלק מהבמות מדובר בעיצובים מיוחדים, עם שלל צבעים, תחריטים, חלוקות שונות ועוד. אגב, מרבית האנשים משתמשים בבמה רגילה אותה הם מכסים בשטיחים או בבדים מסוגים שונים, מאחר וזה זול יותר.
לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת קליין אירועים שמספקת במות לאירועים בפתח תקווה ובכל גוש דן. צוות החברה ישמח לעמוד לצידכם ולעזור לכם למצוא את הבמה המתאימה לאירוע שלכם. אתם מוזמנים ליצור קשר, ותוך זמן קצר תקבלו מענה איכותי וייחודי. אצל קליין אירועים תוכלו למצוא מגוון סגנונות במות לאירועים לכל אירוע שתרצו לקיים, הן בחצר הבית, ובכל מקום אחר.