אוהל לאירועים

הרבה פעמים כשאנחנו מארגנים אירוע בבית או בטבע, אנחנו נאלצים להשתמש באוהל לאירועים, על מנת שאנשים יוכלו להיות בתוך מקום מקורה, מוגנים מפני השמש החמה או בימים חורפיים מפני הגשם והקור. אוהלים לאירועים הפכו עם השנים לפריט מאוד מבוקש, במיוחד בזכות הגידול בכמות האירועים שאנשים מארגנים בעצמם בשטח חיצוני.

למעשה, אין דבר חדש בשימוש באוהל לאירועים. אנחנו יכולים ללכת אחורה ולגלות שמזה שנים רבות אנשים עושים שימוש במוצר זה. החל מהתקנת אוהל לחגיגות כמו חתונה או חינה, או לחילופין בימי עצב כמו לצורכי לוויה. מקומות עסקיים מחפשים אוהלים לאירועים להשכרה כשהם עורכים אירועי חברה או תערוכות שונות, מוסדות משתמשים בהם לצורך קבלת פנים ובאירועי ספורט משתמשים בהם כנקודת מפגש (כיום הם משמשים הרבה מאוד אירועי ספורט לצורכי מכירת מוצרים)

דברים שיש לשים לב אליהם כשמחפשים אוהל לאירועים כשאנחנו מחפשים אוהל לאירועים, עלינו לבדוק מספר נקודות שיכולות בעת קבלת ההחלטה, איזה אוהל לשכור או לרכוש (דבר שפחות נפוץ לעשות אך אם יש לכם כוונה לערוך הרבה אירועים גדולים, זה בהחלט יכול להיות פתרון בשבילכם).
  • גודל האוהל – האוהלים מגיעים בסדרי גודל שונים, החל מ-4 מטר וזה יכול להגיע גם ל20 ו-50 ואפילו 100 מטר. הכל תלוי בסדר הגודל שאתם מחפשים.
  • גובה האוהל – מן הסתם תרצו אוהל שמצד אחד יהיה גבוה מספיק בשביל שאף אחד לא יצטרך להתכופף, מצד שני, שהאוהל לא יהיה גבוה מספיק כי זה אומר שהתקנתו תהיה בעייתית. גובה  של אוהל בסיסי הוא 3-4 מטר.
  • רצפה – יש אוהלים שמגיעים עם רצפה מאותו סוג בד ממנו עשוי האוהל. במקומות שיש דשא או אספלט, עדיף לבחור אוהל בלי רצפה, אלא אם כן אתם מתכוונים שאנשים ישבו בתוכו.
  • יריעות שקופות/אטומות – תמיד עדיף להשתמש ביריעות שקופות, הן נותנות תחושה הרבה יותר נעימה ופחות קלסטרופובית.
  • כמה כניסות ויציאות יש לאוהל – זה חשוב הן מבחינת הכנסת ציוד לאוהל והן מסיבות בטיחותיות, האוהל הוא מבנה לכל דבר, ככל שיש יותר דלתות יציאה כך הוא בטוח יותר.
אם אתם מחפשים אוהלים לאירועים במרכז, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת קליין אירועים. לחברה צוות מקצועי שידאג לעזור לכם לבחור, לשכור ולרכוש אוהלים לאירועים בפתח תקווה, תל אביב, רמת גן ובכל אזור המרכז. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם אנשי החברה והם ישמחו לעזור לכם.