אודות

חברת קליין אירועים הוקמה בשנת 1989 ומתמחה בהשכרת ציוד לאירועים, לחברה מגוון רחב של פתרונות כל אירוע ולמעשה מספקת ללקוח מעטפת מלאה לכל צרכי האירוע.

קליין השכרת ציוד לאירועים הינה החברה הגדולה והוותיקה בהשכרת ציוד לאירועים, 30 שנות וותק וחדשנות יתנו לכם שקט באירוע, אנחנו ננצל את כל הידע והניסיון שלנו בכדי להביא להצלחת האירוע שלכם, הרי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!.

השכרת ציוד לאירועים הינה חיסכון בעלות ותודעה מתחדשת – המיתון עושה לחברות ולאנשים פרטים את הצורך לשקול מחדש את אסטרטגיות השיווק שלהן בהפקת אירועים גדולים. מנהלים, בעלי בתים ומשפחות  מנוסות מבינים היום כי השכרת ציוד לאירועים היא דרך יעילה להשיג את האפקט הרצוי ולחתוך ולחסוך בהוצאות השיווק שלהם.

השכרת ציוד לאירועים הינה צעד נבון. במקום קנייה יקרה שהשימוש בה מוגבל. השכרת ציוד במקום לקנות, הם יכולים לחסוך כמויות משמעותיות של כסף.

המגמה של השכרת ציוד לאירועים היה חשיבה יצירתית וכלכלית כאחד. החופש בבחירה כמעט אין סופית בסוגי שולחנות מגוונים צלחות מפות כוסות.

עושר הסגנונות כגון: מודרני-עתיק -שמרני- פתוח- אומנותי. נוכל לתת מענה בהשכרת ציוד לאירועים כמעט כל דמיון ואפילו גחמה כזו או אחרת הכל במסגרת התקציב האפשרית.

קללין השכרת ציוד לאירועים משכירה ציוד וכלים כשרים לכל סוגי האירועים, בכל היקף ובכל מקום ובארץ: קליין אירועים מספקת ציוד לאירועים פרטיים, עסקיים ולחברות קייטרינג ובמתן מגוון שירותים נלווים.

קליין אירועים מציעה יחס אישי וצמוד ללקוח פרטי ועסקי, ייעוץ לכל אורך תהליך ההזמנה ותכנון האירוע.

קליין אירועים נמצאת בקשר מתמיד עם יצרני ציוד מובילים בתחום בארץ ובעולם, על מנת לספק ציוד איכותי ועדכני. כל הציוד שברשותנו עובר תהליך בקרת איכות, על מנת שיגיעו אלייך – הלקוח, כחדש.

ברשותנו צי של משאיות להובלת הציוד, ורכבים קטנים המאפשר הובלת הציוד עד אתר הלקוח ואיסופו בתום האירוע.

קליין השכרת ציוד לאירועים מתמחה במספר תחומים מרכזיים:

 • כלי אוכל יוקרתיים
  טקסטיל לאירועים: מפות, מפיות וראנרים
  פינות ישיבה וציוד אלטרנטיבי (פינות זולה)
  כיסאות וציוד ישיבה בכל סדר גודל
  ברים ומזנונים (במבחר סגנונות)
  השכרת אוהלים לאירועים
  עיצוב והקמה של תאורה לאירועים
  הקמת במות ומחסומים
  השכרת מאווררים וצ'ילרים
  דוכני מזון לאירועים
  השכרת מכונות מזון

מחלקת שירות הלקוחות שלנו לרשותכם 036220066