השכרת ציוד לאירועים

עומדים לארגן מסיבה לחבר'ה, מתכוונים לארגן אירוע משפחתי? הטילו עליכם משימה, לארגן את האירוע של החברה השנה?

אתם לא יכולים להתחיל בתכנון לפני שאתם מוצאים חברה להשכרת ציוד לאירועים, זה הדבר הראשון שעליכם לעשות, אחרי שתבחרו מקום בו אתם רוצים לערוך את האירוע, וכן להחליט על קונספט משלו, עליכם להחליט איזה ציוד אתם צריכים ואצל איזו חברה אתם רוצים לשכור אותו.

לפני שאנחנו נסביר כיצד בוחרים חברה להשכרת ציוד לאירועים, חשוב להבין, מדוע בכלל צריך לבחור חברה כזו, הרי כשעושים אירוע, אפשר להשתמש, מן הסתם, בציוד שנמצא במקום בו הוא אמור להיערך.

זה נכון, אך יש מקרים בהם המקום מציע לכם רק את השטח בלי הציוד, יש מקרים בהם הציוד איננו מספיק ואתם צריכים למצוא ציוד ואלמנטים נוספים שיתאימו לאירוע, וכן יש מקרים בהם אתם בוחרים מקום בו אין ציוד, למשל כשמדובר על מקומות פתוחים או לחילופין, על אירוע ביתי או אירוע במקום העבודה. אז אתם צריכים להיעזר בחברה חיצונית לצורך השכרת ציוד לאירועים.

כעת עולה השאלה, כיצד בוחרים חברה רצינית וטובה לצורך השכרת ציוד שכזה. ישנם כמה פרמטרים לבחירת חברה, אנחנו נתייחס לעיקריים שבהם, ונחלק אותם לשניים.

החלק הראשון כולל פרמטרים כלליים, כאלה שאנחנו צריכים לבחון בכל מצב ובכל מקרה בו אנחנו יוצרים תקשורת עם חברה חיצונית ובפרט עם חברה שקשורה לאירועים.

מדובר על פרמטרים כגון, אמינות, מקצועיות, ניסיון, כמובן שיש לבדוק המלצות וחוות דעת של לקוחות אשר עבדו עם החברה, יש לבחון האם החברה מסוגלת להעניק שירות לאירוע בסדר גודל שאנחנו מתכוונים לערוך, מה הזמינות והנגישות שלה, היכן היא יושבת ובאילו אזורים היא פועלת.

החלק השני מתייחס ספציפית להשכרת ציוד לאירועים. כאן אנחנו נבחן נקודות כגון, האם מדובר בציוד שיש לנו צורך בו, מה האיכות שלו, האם הוא עומד בתקנים הרלוונטיים בתחום, כמה ואיזה סוג קהל הוא יכול לשרת, האם מדובר באמצעים מקוריים, כיצד ניתן להשתמש בציוד הזה, וכן מה האחריות והביטוח שיש על הציוד במידה וחס וחלילה קורה לו משהו.

בשני החלקים אתם יכולים למצוא תשובות מסודרות אצלנו, אצל חברת קליין אירועים. אנחנו משכירים ציוד למגוון רחב של אירועים, הן אירועים משפחתיים, חברתיים וכן אירועים עסקיים ומסחריים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לשרת אתכם. אצלנו תוכלו למצוא את כל הכלים והציוד הנדרש להפקת אירוע ברמה גבוהה. 
 
 
 קליין אירועים - השכרת ציוד לאירועים | השכרת כלים לאירועים
ראשי: 03-6220066  |  יוסי – 0505318053  |  מנחם – 0509388330  |  פקס: 03-6220067